Kraśnik 4Mobile

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 20 października 2021    |    Imieniny obchodzą: Irena, Kleopatra, Jan

Aplikacja Mobilna Kraśnik4Mobile jest już dostępna zarówno w systemie Windows Phone (Nokia, HTC i in.), jak i na urzadzenia z systemem Android.

Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, czego nie czyni wiele dużo większych samorządów. Możemy tu znaleźć aktualny repertuar kina, czy harmonogram imprez kulturalnych zaplanowanych na miesiące wakacyjne. Do dyspozycji mamy nowy rozkład jazdy MPK wraz z dodatkowymi, wakacyjnymi kursami nad Zalew Kraśnicki. Stale rozbudowywana jest zakładka „Okolica”, w której umieszczane są opisy ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia przez turystów. W tej kategorii nowością są Miejsca Pamięci Narodowej Ziemi Kraśnickiej. Aktualnie znajdują się tam opisy miejsc pamięci związanych z powstaniem styczniowym i I wojną światową. Mogiły, groby, pomniki związane z tymi wydarzeniami są opisane i opatrzone aktualnymi zdjęciami. W trakcie opracowywania jest kategoria dotycząca II wojny światowej. Co ważne, specjalna funkcja wyznaczania tras przy użyciu geolokalizacji, doprowadzi użytkownika do każdego opisanego w aplikacji punktu.

Kraśnik 4Mobile to nowoczesna i bezpłatna aplikacja mobilna, dzięki której turysta otrzymuje dostęp do informacji m.in. o zabytkach, atrakcjach turystycznych, bazie noclegowej i gastronomicznej, danych teleadresowych.

Aplikację można pobrać za darmo w sklepach Google Play i Windows Phone. Już wkrótce powinna się pojawić również w wersji na system iOS na urządzenia firmy Apple. Miło, że aplikacja Kraśnik4Mobile zbiera bardzo pozytywne recenzje, doceniające przede wszystkim wkład pracy poniesiony przez pracowników Urzędu Miasta Kraśnik w jej przygotowanie. Opinie podkreślają również funkcjonalność aplikacji i jej ciągłą aktualizację.

 

Linki, pod którymi można pobrać aplikację Kraśnik4Mobile:

 

Google Play (Android):

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ksi.cityguide.krasniki

Windows Phone (Nokia, HTC i in.):

http://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/kra%C5%9Bnik4mobile/c4545cba-d3b3-407e-8e73-b3d80e59d410

android

 

w phone

 

0
0
0
s2smodern