Rada Seniorów

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 20 października 2021    |    Imieniny obchodzą: Irena, Kleopatra, Jan

Rada Seniorów

14 sierpnia 2016, w czasie tradycyjnego Senior Fest Zespół Wokalny Jubilat otrzymał z rąk marszałka województwa lubelskiego Sławomira Sosnowskiego pamiątkowy grawerton z okazji 36-lecia działalności artystycznej. W podziękowaniu za liczne sukcesy oraz reprezentowanie województwa lubelskiego na festiwalach i przeglądach w całej Polsce, marszałek dodatkowo ufundował cenną nagrodę rzeczową w postaci 48-calowego nowoczesnego telewizora.

Decyzją zespołu, telewizor został przekazany na potrzeby Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. Instytucji, z którą zespół współpracuje na co dzień, otrzymując wszechstronną pomoc. Telewizor prawdopodobnie zostanie zainstalowany w głównym holu CKiP i umili widzom czas oczekiwania na seanse filmowe oraz rodzicom czekającym na swoje pociechy podczas zajęć wokalnych, tanecznych czy teatralnych. Piękny gest, za który trzeba Jubilatowi serdecznie podziękować. 

telewizor jubilat

Liderzy Zespołu Wokalnego Jubilat Wiesława Lendzion oraz Stanisław Bielecki z pięknym prezentem dla Centrum Kultury i Promocji 

 

0
0
0
s2smodern