Dzielnice głosowania

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 20 października 2021    |    Imieniny obchodzą: Irena, Kleopatra, Jan

Kiedy i gdzie głosujemy?

Głosować będziemy mogli od 23.04.2019 r. do 27.04.2019 r. w wyznaczonych lokalach w godzinach 10:00 – 18:00. 

Głosowanie przeprowadza się dla mieszkańców zamieszkujących w:

 Dzielnicy I obejmującej ulice: Al. Niepodległości od nr 27 do końca (nieparzyste)
i od nr 30 do końca (parzyste), Dekutowskiego „Zapory” (nieparzyste), Francuska (parzyste), Gen. Sikorskiego, Gmeinera, Graniczna od nr 232 do końca (parzyste), Grunwaldzka 9, Grunwaldzka 18, Kard. Wyszyńskiego, Kasprowicza, Klonowa od nr 11 do końca (nieparzyste), Krasickiego, Krasińskiego, Ks. Popiełuszki, Ks. Zielińskiego, Kwiatkowskiego, Matejki, Mickiewicza, Moniuszki, Orzeszkowej, Pogodna, Północna, Racławicka, Słoneczna, Sportowa, Styki, Tuwima, Węgierska (parzyste), Zachodnia, Zawadzkiego „Zośki”, Żwirki i Wigury.

Miejsce głosowania: Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta (CKiP), Al. Niepodległości 44,  Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1, ul. Ks. Zielińskiego 3.

 Dzielnicy II obejmującej ulice: Al. Niepodległości od nr 1 do 25 (nieparzyste) i od nr 22 do 28 (parzyste), Balladyny, Dekutowskiego „Zapory” (parzyste), Fabryczna, Garażowa, Inwalidów Wojennych, Grunwaldzka 2, Grunwaldzka od nr 8 do 14 (parzyste) i od nr 1 do 5 (nieparzyste), Klonowa od 7 do 9 (nieparzyste), Komunalna, Łożyskowa, Metalowców, Słowackiego od 1 do końca (nieparzyste), Szpitalna.

Miejsce głosowania: Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 3 w Kraśniku, ul. Balladyny 8, Publiczne Szkoła Podstawowa nr 6 w Kraśniku, ul. Grunwaldzka 2.

Dzielnicy III obejmującej ulice: Al. Młodości, Asnyka, Chłodna, Cicha, Cyprysowa, Dębowa, Francuska (nieparzyste), Gałczyńskiego, Graniczna od 2 do 230 (parzyste) i od 1 do końca (nieparzyste), Kaczmarskiego, Karmelowa, Kasztanowa, Konopnickiej, Kraszewskiego, Lawendowa, Leśna, Makuszyńskiego, Mała, Miedziana, Miodowa, Nałkowskiej, Norwida, Piastowska, Reymonta, Różana, Sienkiewicza, Słowackiego od 2 do końca (parzyste), Spacerowa, Staffa, Stelmaszczyka, Węgierska (nieparzyste), Widok, Wyspiańskiego, Zielona, Żeromskiego.

Miejsce głosowania: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Kraśniku, ul. Ks. Popiełuszki 1.

 Dzielnicy IV obejmującej ulice: Al. Tysiąclecia od nr 35 do końca (nieparzyste) i od 134 do końca (parzyste), Budzyńska, Długa, Energetyczna, Jagiellońska od nr 130a do końca (parzyste) i od 83 do końca (nieparzyste), Makowa, Nadstawna, Nowa, Piaskowa, Rumiankowa, Świerkowa, Św. Faustyny, Urzędowska od nr 46 do końca (parzyste) i od nr 127 do końca (nieparzyste).

Miejsce głosowania: Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku Filia nr 2, ul. Piaskowa 20.

Dzielnicy V obejmującej ulice: Al. Tysiąclecia od nr 1 do 33 (nieparzyste) i od nr 2 do 132 (parzyste), Chopina, Dworaka, Harcerska, Jagiellońska od nr 1 do 81 (nieparzyste) i od nr 2 do 130 (parzyste), Kochanowskiego, Kopernika, Koszarowa, Lubelska od 65 do 137 (nieparzyste), Mieszka I, Osterwy, Ostrowiecka, Reja, Sądowa, Spółdzielcza, Starej Baśni, Urzędowska od 2 do 44 (parzyste), Ułańska, Willowa.

Miejsce głosowania:  Urząd Stanu Cywilnego w Kraśniku, ul. Urzędowska 34, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Kraśniku, ul. Urzędowska 10.

 Dzielnicy VI obejmującej ulice: Armii Krajowej, Bagno, Batalionów Chłopskich, Bojanowska, Bóźniczna, Cegielniana, Ceramiczna, Cmentarna, Dąbrowskiej, Dolna, Festiwalowa, Filaretów, Grodzka, Janowska, Jasna, Klasztorna, Kościuszki, Krakowska, Krańcowa, Krzywa, Kwiatkowicka, Lubelska od nr 2 do końca (parzyste) i od 1 do 63 (nieparzyste), Łąkowa, Miła, Mleczarska, Młyńska, Modrzewiowa, Mostowa, Narutowicza, Niecała, Oboźna, Ogrodowa, Okopowa, Olejna, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Wolności, Podleska, Podwalna, Polna, Prusa, Przechodnia, Przemysłowa, Pułaskiego, Ratuszowa, Rybna, Rycerska, Rzeczycka, Skośna, Spokojna, Strażacka, Stroma, Struga, Suchyńska, Szewska, Szkolna, Śliska, Tęczyńskich, Urzędowska od 1 do 125a (nieparzyste), Wałowa, Wąska, Wesoła, Widerlika, Wierzbowa, Wiosenna, Zaklikowska, Zamkowa, Zgoda, Żytnia.

Miejsce głosowania: Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku, ul. Kościuszki 23, Urząd Miasta Kraśnik, ul. Lubelska 84.

Dzielnicy VII obejmującej ulice: 3 Maja, Brzozowa, Dygasińskiego, Gajowa, Kolejowa, Kołłątaja, KEN, Konarskiego, Lipowa, Lubelska od 132 do końca (parzyste) i od 141 do końca (nieparzyste), Małachowskiego, Obwodowa, Orzechowa, Powstańców Śląskich, Roztocze, Staszica, Towarowa, Wojska Polskiego, Wojskowa, Zakrzowiecka.

Miejsce głosowania: Szkoła Podstawowa nr 4 w Kraśniku, ul. Kolejowa 28.

Mapa dzielnic - do pobrania 

 BO 2019 mapa dzielnic

0
0
0
s2smodern